Montáž

TOPENÍ - VODA - PLYN - VZDUCHOTECHNIKA

Hlavním předmětem našeho podnikání je realizační činnost v oblastech topení, vody, plynu, vzduchotechniky a všech potrubářských činností. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovanými odborníky s mnohdy více než 25-ti letou praxí v oboru.

foto

Všechny realizace od vzniku soukromé společnosti zahrnuje celou škálu nejrůznějších aplikací. Počínaje standardním vytápěním bytu, rodinného domku případně výrobní haly a to nejčastěji na zemní plyn, ale i na tuhá paliva, zkapalněné uhlovodíky, lehký topný olej, tak i na elektrickou energii, přes velké plynové kotelny II. a III. kategorie s výkony do 2,5 MWt, výměníkové a předávací stanice CZT až po solární systémy k vytápění a ohřevu TUV a instalaci tepelných čerpadel.

Montážní systémy požíváme jak svařované ocelové rozvody, měděné, pájené i lisované, svařované plastové potrubí a dále i vícevrstvé potrubí, jako např. Rehau systém.

foto

Rozvody zemního plynu jsou v naší republice na evropské úrovni a proto, tam kde je to možně se s úspěchem zavádějí vytápěcí systémy na spalování zemního plynu. Jde o ekologické i ekonomické řešení automatického systému vytápění. Naše společnost má dobré zkušenosti s instalací systémů na lehký topný olej a jenom v okolí Litvínova máme na desítku aplikací. Dále se v našich " Krušných " horách s úspěchem aplikují ekologické zplyňovací kotle od firmy Atmos. V poslední době se začínají dostávat do popředí zájmu obnovitelné zdroje energie a to nejčastěji v podobě solárního ohřevu TUV a vzhledem ke kratším návratnostem i tepelná čerpadla (vzduch - voda, voda - voda a země - voda).

Jsme držitelem oprávnění ITI Praha vyhrazených plynových zařízení a to k montážím a opravám v rozsahu:

  • Domovní plynovody, průmyslové plynovody, rozvody PB
  • Spotřebiče plynů s výkonem do 50 kW, plynové kotelny
  • Tlakové stanice PB včetně tlakových zásobníků s odběrem plynné fáze do objemu 5 m3

Od roku 2004 jsme členy Pražského sdružení pro zemní plyn WEB.

Jsme regionálním zastoupením největšího švédského výrobce tepelných čerpadel NIBE IndustrierWEB a to jak pro projekci, montáž tak i servis! Jsme autorizovanou montážní a servisní firmou společnosti Atmos WEB.

Dále montujeme zařízení následujících výrobců Korado WEB, Vaillant WEB, Dakon WEB, Protherm WEB, Viessmann WEB, Loos WEB, Buderus WEB, Hoval WEB, Junkers WEB, Verner WEB, Thermosolar WEB, IVT WEB, Heimeier WEB, Danfoss WEB, Giacomini WEB, Wilo WEB, Grundfos WEB, Kuebler WEB, Cetetherm WEB.

Realizované stavby:

Viz. reference.


(c) Termo spol. s r.o. 2008 | NIBE-eshop.cz | webdesign Karel Hejkal